Zbraně - DOOM 3

Informace a obrázky pochází z PlanetDoom. Přeložil Jumbik.

Pěsti

Zbraň na blízko. Vaše poslední obrana jakmile vám dojdou všechny náboje. Jeden úder zabíjí pokud máte Berserk Power-up.

 

Baterka

Kolísání výkonu a udržovací problémy stále vytvářejí problémy s osvětlením na základně UACu a baterka je nyní základní výbavou každé bezpečnostní služby. Také funguje jako zbraň při boji na blízko.

 

Motorová pila

Dorazila na UAC náhodou ale zástupy nemrtvích se postatrali o její dobré využití.

 

Pistole

Standartní mariňácká poloautomatická pistole. Je vysoce přesná a poskytuje solidní ráz s minimální spotřebou munice které nese 12 na jeden zásobník.

 

Brokovnice

Číslo jedna na boj z blízka. Používejte je šetrně proti cílům na střední a velkou vzdálenost. Do zásobníku se vejde 8 nábojů.

 

Chaingun

Zbraň s velmi rychlou spotřebou munice. Posílá mračno kulek na nic netušící cíle které jsou v zápětí roztrhány na kousky. Zásobník obsahuje 60 dávek.

 

Granát

Naučte své nepřátele létat avšak prchněte před nebezpečím výbuchu.

 

Raketomet

Nese pět nárazových raket. Velké poškození které tato zbraň činí vyvažuje pomalá střelba a počet nábojů které nese.

 

Assault Rifle

Nejlepší přítel mariňáka ztraceného v základně. Vysoká rychlost střelby, dobrá přesnost a exceletní ráz z ní činí perfektní zbraň na střední a velkou vzdálenost. Nese 60 nábojů na jeden zásobník.

 

Plazmová puška

Poslední novinka na trhu vysoce technicky vyspělých zbraní. Nese 50 dávek na cívku.

 

BFG 9K

Experimentální zbraň postavená vědci v UACu. Vysílá vpřed zelenou vlnu nepředstavitelné destrukce. Čím déle držíte spoušť tím silnější bude výstřel avšak pokud ho držíte příliš dlouho odpálíte tím sebe na věčnost. Nese 4 cívky.

 

Soul Cube

Zbraň starověké civilizace která byla před tisíci lety použita při porážení sil temnot. Je o ní známo velmi málo až na to že po pěti zabitých démonech je možné uvolnit energii kostky ničíc tak vše co jí stálo v cestě. Kostka poté nashromáždí životní energii cílů a přenese ji na vás. Kostka byla vzata do pekla aby již nikdy nemohla být použita proti démonům.