DOOM Eternal

DOOM Eternal přichází a vypadá zatraceně dobře. Pokud vás bavil první díl remaku z roku 2016, alespoň z části tak moc jako nás, budete nadšeni! Ovládat budete šílenosti jako například grapple hook brokovnice, laserové sekery nebo si na rameno připevníte chrlič ohně. Na výstavě E3 2019 vyvojáři předvedli kompletní gameplay, multiplayerový battlemode, režim invaze nebo systémové nároky. Kromě toho se objevíme také na měsíci Phobos, kde jsme začínali v původní hře DOOM.

Níže shrnujeme veškeré dostupné informace o hře DOOM Eternal.

DOOM Eternal - souhrn informací

Kdy je datum vydání DOOM Eternal?

Doom Eternal vyjde 20. března 2020. Původní datum vydání byl stanoven na listopad 2019, ale zhruba měsíc před stanoveným dnem přišli vývojáří id Software se zprávou, že je datum posunut na následující rok. DOOM Eternal vyjde pro platformy Playstation 4, Xbox One, Google Stadia a PC.

Přesný čas vydání DOOM Eternal

  • Evropa a zbytek světa: K dispozici od půlnoci v pátek 20.března 2020
  • Amerika: K dispozici od půlnoci (12 a.m. ET) v pátek 20.března 2020 (v 5:00 ráno našeho času)

Batllemode? Co je Battlemode?

Battlemode je 1v2 kompetitivní multiplayer mód, ve kterém jeden hráč za Doomslayera vyzve 2 hráče ovládající démona. Více informací o tomto ambiciózním multiplayerovém režimu se dozvíte v naší sekci – DOOM Eternal Battlemode.

Lednový trailer DOOM Eternal

Poslední a zároveň nejnovější trailer je super, ale v zásadě se jedná při tomto tématu už o jistý standard. Akční rubačka se spoustou efektů a dynamiky. Kolem nám již známých Cacodemonů a Mancubus se objeví noví nepřátelé: Maraudeři a Gladiátoři. Taktéž můžete vidět v akci meč Crusible, který se objevil už v Doomovi z roku 2016.

Jak dlouhá bude kampaň DOOM Eternal?

Na festivalu QuakeCon 2019 se jeden reprezentat diskuzního fóra QConForums dotázal vývojářů, kolik zhruba zabere času dohrát kampaň DOOM Eternal.

„Hra je jednoznačně větší než Doom z roku 2016 a také delší. Navíc si myslím, že tak jak máme nastavené výzvy pro hráče a veškeré mise, bude trvat dohrání delší dobu. Momentálně odhaduji něco kolem 18 – 22 hodiny čistého času.“ odpověděl výkonný producent společnosti id Software Marty Stratton.

Kampaň DOOM Eternal

DOOM Eternal nabídne virtuální hub pro trávení volného času

Doomguy taky přeci někdy potřebuje popadnou dech mezi intenzivní řezačkou démonů. Vývojáři záměrně příliš detailní informace nepodali a raději čekají na reakce hráčů z terénu. Podle všeho se bude jednat o virtuální místnost, kam si budete moci jít odpočinout a případně načerpat nové znalosti o hře a postupování v ní.

Hlavně klid, DOOM Eternal vyjde na Steamu

Spousta z nás nemá ráda game lancher od společnosti Bethesda. Proto je vcelku jednoduché, že fanoušci prskají už před vydáním když mají tenhle tools před sebou. V případě DOOM Eternal můžete být ovšem v klidu. Hra totiž vyjde na Steamu.

DOOM Eternal vyjde na Steamu!

Hra osedlá novou herní konzoli – Google Stadia

Původní DOOM běží snad už na každé herní platformě nebo konzoli. Vypadá to, že vývojáři chtějí něco podobného u DOOM Eternal. Vyjde totiž také pro novou streaming platformu Google Stadia. Takže i když se k vám nedostane uplně nejlepší grafika, můžete si hru střihnout ve 4K i tak.

Nenašli jste, co jste potřebovali? Zkuste další sekce našeho webu

 

guest


0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments