Battlemode - DOOM Eternal

Vývojáři z id Software dopřáli z pódia E3 skutečně skvělé záběry z DOOM Eternal. Nechybělo ani odhalení ambiciózního 1v2 multiplayer režimu Battlemode. Pár měsíců nato jsme mohli všechno v hlavní roli s gameplayem Battlemode vidět také na Quakecon 2019.

Ambiciózní multiplayerový režim

Battlemode je 1v2 kompetitivní multiplayer mód, ve kterém jeden hráč za Doomslayera vyzve 2 hráče ovládající démona. V roli démona budete mít spoustu abilit se zrychlenými pohyby na vyvolávání potvor a lítající havěti. Doomslayer si naopak bude moci vybrat z působivě velkého repertoáru zbraní a bojových vychytávek.

Mód nabídne výběr z pěti démonických charakterů: Revenant, Pain Elemental, Mancubus, Arch-vile a Marauder. Budeme si ho moci zahrát z počátku na celkem šesti mapách, ale v rámci nadcházejících aktualizací a doplňků bude jejich počet narůstat.

Konstrukce Battlemode režimu skvěle prodává myšlenku „reflexy versus strategie„. Například hráč za démony si až tak nemusí dělat starosti se svojí přesnou ránou, jako spíše o rychlé vyvolávání démonů proti Doomslayerovi. Zatímco hráč v pozici Doomslayera bude prolítávat hrou, jakou zná ze singlu, ale proti mnohem chytřejším protivníkům a nástrahám.

 

guest


0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments