Vše, co potřebujete vědět před vydáním DOOM Eternal (recenze, updatované požadavky, přesný čas vydání aj.)

DOOM Eternal dorazí i navzdory současné situaci ve společnosti v řádný datum vydání tj. 20. března 2020. Pokud se tedy v izolaci kopete nudou do zadku, bude pro vás páteční vydání nového DOOMa jasné vysvobození. Níže shrnujeme, všechny důležité informace a zajímavosti, které by vás v souvislosti s vydáním mohly být užitečné.

Rozchodím DOOM Eternal na svém PC?

Kromě standardních minimálních a doporučených požadavků, které jsme pro vás připravili zde na webu, se vývojáři odhodlali otevřít také ultra-high poždavky. Řikejme jim ULTRA-NIGHTMARE. Při jejich nastavení si nejnáročnější hráči přijdou na své také na 60 nebo 120 FPS.

DOOM Eternal ULTRA-NIGHTMARE požadavky

(2160p / 60 FPS / Ultra-Nightmare konfigurace) nebo (1440p / 120 FPS / Ultra-Nightmare konfigurace)

  • Operační systém: Win 10 64-bit
  • CPU (procesor): Intel Core i9-9900K nebo AMD Ryzen 7 3700X nebo lepší
  • Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti (11GB) nebo AMD Radeon VII (16GB)
  • Operační paměť (RAM): 16 GB
  • HDD: 55 GB volného prostoru

Všechny dodatečné informace o systémových požadavcích můžete nalézt v naší sekci – zde.

Jak dopadl DOOM Eternal v recenzích?

DOOM Eternal odzkoušela pěkná várka recenzentů v ranné novinářské verzi určené speciálně pro recenze. Hodnocení jsou velmi pozitivní a mnohdy až překvapivě vysoká. Pohybujeme se na průměrném skóre 9-10 z 10 možných. Recenze z předních zahraničních a českých portálu sí můžete přečíst a prolustrovat v naší sekci.

DOOM Eternal battle-pass postup napříč levely je zcela zdarma

Je zcela zřejmé, že původně „atraktivní“ loot box systém ve hrách nahrazuje trend Battle Pass progresu, kdy si většinou můžete zakoupit in-game coiny, díky kterým si aktivujete plánované sezonní přístupy k předmětům a odměnám. Pokud jste si mysleli, že v DOOM Eternal bude tento systém taktéž placený, tak jste vedle. „V DOOM Eternal není žádný obchod, ani potřeba něco nakupovat. Nenajdete tam ani žádný placený Battle Pass, prostě hrajete, dostáváte XP a otevíráte si vylepšovačky.“, říkají tvůrci ze společnosti Bethesda.

Nemusíme se tedy rozčilovat nad useless poplatky, které po nás tvůrci her mnohdy chtějí.

Batllemode? Co je Battlemode?

Battlemode je 1v2 kompetitivní multiplayer mód, ve kterém jeden hráč za Doomslayera vyzve 2 hráče ovládající démona. Více informací o tomto ambiciózním multiplayerovém režimu se dozvíte v naší sekci – DOOM Eternal Battlemode.

TAK KDY UŽ?

Doom Eternal vyjde 20. března 2020. Původní datum vydání byl stanoven na listopad 2019, ale zhruba měsíc před stanoveným dnem přišli vývojáří id Software se zprávou, že je datum posunut na následující rok. DOOM Eternal vyjde pro platformy Playstation 4, Xbox One, Google Stadia a PC.

Přesný čas vydání DOOM Eternal

  • Evropa a zbytek světa: K dispozici od půlnoci v pátek 20.března 2020
  • Amerika: K dispozici od půlnoci (12 a.m. ET) v pátek 20.března 2020 (v 5:00 ráno našeho času)

Poslední trailer DOOM Eternal tě napumpuje andrenalinem

Launch trailer DOOM Eternal je přesně to, co před prvním hraním. Pořádnou dávku akce a krvavých jatek za doprovodu impozantního hlasového projevu a introdukce Doomslayera. ZKLIVIDUJ PEKLO. Objednávej zde.

guest


1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments