Uzavřená beta DOOMa se otvírá, aneb open beta se blíží

Zatímco minulý týden jsme si mohli majitelé beta klíčů zahrát uzavřenou víkendovou betaverzi hry DOOM, příští týden se nám hra zcela otevře (resp.beta). Budou si jí moci zahrát tedy i ti, co beta klíč neměli a k hraní se nedostali. Začínáme 15. dubna a končíme 18.dubna. Opět se hra dostane do lokací map Infernal a Heatwave v multiplayer módech Team Deathmatch a Warpath. Vývojáři však slibují po vydání mnohem více.

Podle všeho se tvůrci zaměří zejména na multiplayer, který chtějí minimálně další půlrok intenzivně opečovávat. Po vydání se po nějakém čase dočkáme nových módů, map, ale i zbraní či postav a démonů. Již nyní je plánováno několik DLC přičemž první vyjde už v létě a další vzápětí. Jejich cena se bude pohybovat kolem 15 EUR, nicméně bude k dispozici season pass, který zpřístupní všechna rozšíření, za cca 40 EUR.

Rozhodně se máme na co těšit. DOOM vychází již 13. května 2016 (pátek třináctého) pro PC, Xbox One a Playstation. Pokud ještě nemáte předobjednáno, neváhejte to napravit zde.

guest


0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments