Oficiální stránky + dnešní aktuality

02:20: Z rozhovoru (thx Tiscali Games) na GameSpy se dozvíte od programátora Roberta Duffyho, že ke změně z peer-to-peer řešení multiplayeru se nakonec přešlo ke client serveru kvůli možnosti dosáhnout lepší synchronizace hráčů. V kódu MP se také, po technické stránce, počítá s hrou více jak 4 hráču. Takže se můžete těšit na modifikace multiplayer rozšiřující.

02:00: Nyní je dostupná offline verze oficiálních stránek. Stahovat (47 MB) můžete zDoom3Maps Ta je částečně upravena, neobsahuje sekci novinek a linků, což je pochopitelné. Obsahuje, stejně jako online verze, screenshoty, video-interview a trailer. Bohužel se jedná o již z dřívěji známe materiály.


23:00
: Oficiální stránky DOOMa 3 jsou plně v provozu. Naleznete na nich snad úplně vše, co bylo k DOOMovi vydáno oficiální cestou. Galerie (PC a XBox verze) i s wallpapery, rozhovory, video-rozhovory (o vývoji), linky na fanstránky, stáhnout si můžete DOOM 3 theme song. Stránky jsou dělané celé ve Flashi, bohužel se každá sekce načítá zvlášť a velmi pomalu (u mě), takže zvláště pro modemisty to bude utrpení (vždyť DOOM 3 je celý o utrpení ;).

10:00: Americký internetový obchod GameStop umístil na svoji titulní stranu odpočet do vydání DOOMa 3. Pokud byste žili V USA a předobjednali byste si společně DOOM 3 a Half-Life 2, tak by Vám GameStop neúčtoval dopravu (tím se nemyslí poštovné, ale doprava přímo domů).

Stáhnout si můžete exklusivní screensaver od Nat z Quake.cz (thx Tiscali).

guest


0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments