Jak informovaly české herní weby?

22:45: Uplynulo 24 hodin od oznámení Gold stavu DOOMa 3 a nyní se můžeme podívat, jak a s jakou pohotovostí informovali přední české herní weby:

Doupě informovalo „až“ dnes ráno, novinka je stručná a pochopitelná, nepouští se do žádných podrobností. Informuje tak pouze širokou veřejnost.

Bonusweb, jeden z nejnavštěvovanějších herní serverů, totálně vyhořel. Nejen že aktualitka byla vydána v dnešní poledne, ale autor ji píše jako by o DOOMovi slyšel poprvé v životě.
Tiscali Games pohotově informovalo ve stejnou dobu jako fanstránky (tj. kolem 20:00), a to velmi podrobně. V dnešní poledne přineslo další várku aktualit a večer vydalo podrobnou „pitvu“ recenze z PCGameru.
Gamezone podobně jako Doupě, Bonusweb či Gamecenter napsalo až dnes. Zmínilo „povinné“ informace (data vydání), ale neopomnělo ani na první recenzi z PCGameru.
GameCenter informovalo také až dnes, za to podrobněji než na Doupě či Gamezone. Zmiňuje se o vydání v České republice i o první recenzi. Ale nezděste se při přečtení první věty Trvalo to dlouhých deset let, co celý svět čekal s železnou trpělivostí…

guest


0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments