HOT: E3 trailer z XBOX verze!

Včera v pozdních hodinách se na americkém serveru IGN objevil zbrusu nový, E3 oficiální trailer pro XBOX verzi. Video je přes 2 minuty dlouhé (2:17) a můžete v něm spatřit nové, dosud nepublikované záběry.

Na záčátku se naskýtá pohled vidět venkovní prostory laboratoře na Marsu, poté se záběry přesunují do temných místností uvnitř UAC. Kolem mariňáka se kamera natáčí opravdu hororově, jako by na něj každou chvíli měla vyskočit nějaká ta příšera. Vše je doplněno hukotem větráků a zvuků nepřátel. V tomto E3 oficiálním traileru už můžete vidět konečnou podobu několika zbraní, jako je brokovnice, pistole či Assault Rifle.

Video si můžete stáhnout buď z Tiscali Games,kde si můžete vybrat mezi 5 MB, 14 MB nebo 75 MB verzí, nebo přímo z IGN . Trailer můžete najít také v naší rubrice Videa.

Spolu s tímto byl uveřejněn i rozhovor se šéfem id Software Toddem Hollensheadem. Zmiňuje se o obsahu misí, fyzikálním modelu objektů a vysvětluje proč koperativní mod nebude pro PC. Celý rozhovor si budete již BRZY moci přečíst na těchto stránkách, a to celý přeložený do češtiny.

guest


0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments