DOOM: The Movie

Před nedávnem navštívil legendární František Fuka natáčení DOOM: The Movie, o čemž informovaly Novinky.cz a Blue’s News.
Pro připomenutí: Film měl nejdříve režírovat Enda McCallion, který byl ovšem později nahrazen režísérem polského původu Andrzejem Bartkowiakem. Scénáře se ujal více jak 90 letý Dave Callahan. V hlavní roli (mariňák jménem John „Reaper“ Grimm) se nám představí Karl Urban (Eomér z Pána Prstenů). Dwayne „The Rock“ Johnson si zahraje sežanta „Sarge“, ze kterého se později vyklube záporák.

!!! Pozor: Spoilery !!!
Děj se nebude odehrávat ani v pekle ani na Marsu, nýbrž na vzdálené planetě, na kterou se 8 mariňáků dostane skrz červí díru. Na této planetě se začnou objevovat příšery, které ovšem nepochází z pekla, ale jedná se o zmutované lidi, kteří byli nakaženi jakýmsi supervirem. Ve filmu bude hrát svou roli legendární BFG i motorová pila. Technik Pinky, který má polovinu těla fuč a pohybuje se pouze na vozíku, zmutuje a jak už jméno napovídá, tak se přemění na Pinky Demona, který by měl být velmi podobný tomu ze hry.
DOOM: The Movie má mít premiéru již v létě příštího roku (2005), u nás se na plátnech kin objeví na podzim.

guest


0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments