DOOM 3 je GOLD!!!…oficiálně !!!

DOOM 3 je oficiálně GOLD, čtete opravdu správně, DOOM 3 je po čtyřech letech čekání a několika neoficiálních informací opravdu GOLD. Todd Hollenshead aktualizoval svůj .plan file, kde jasně píše IT’S DONE. Ve zprávě je oznámeno, že v USA oficiálně vyjde DOOM3 5. srpna, ve velké Británii 6. sprna a do ostatních zemí by se DOOM 3 měl dostat 13. srpna! Pokud se ptáte na slibovaný termín 3.srpen, tak toto datum se začne DOOM 3 rozesílat maloobchodníkům. Oficiální zprávu si také můžete přečíst na oficiálních stránkách iD software.
Co bude dál? Kromě vydání hry můžeme v brzké době čekat spuštění oficiálních stránek v plném rozsahu. Stránky UAC (Union Aerospace Corporation) v sobě skrývají zatím pouze pěknou flashovou animaci, ale když si počkáte do konce, tak se Vám zobrazí časomíra ,ta by mohla odpočítávat vydání hry a možná i kompletní spuštění stránek.
Jelikož DOOM 3 bude mít do češtiny lokalizovaný manuál, tak můžeme čekat, že vyjde cca týden až 14 dní po vydání v ostatních Evropských zemích. Přesné datum Cenega (distributor) uvede.

Update 23:15: CNN money udělali s Toddem Hollensheadem mini-interview, ve kterém potvrzuje, že žádná DVD verze nebude a že nemůže potrvdit zda DOOM 3 na Xbox vyjde ještě tento rok…

Update 00:00: Takto bude vypadat finální krabice. Na PlanetDoom se můžete podívat na FloppyDOOM3 :). Multi-player bude client-server a byl oznámen plán přednést peep-to-peer network support.

Jistě jste si všimli, že na amerckých e-shopech nabízejí k předobjednávce figurku zdarma. Bohužel v České republice se nic takového neděje, ale máte alespoň šanci ji vyhrát v předobjednávkové soutěži na e-shopu Xzone/Tiscali Gameshop, kde se hraje o 10 sběratelských figurek a 50 plakátů – takže dost velká šance vyhrát.
Tímto bych Vás chtěl i poprosit, pokud byste se rozhodli DOOM 3 předobjednat/koupit, tak to udělejte prosím přes tento web (tj. kliknutím na jakkýkoliv odkaz k předobjednávce). Získáme tím malou finanční odměnu, která půjde na provoz webu. Děkujeme!

guest


0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments