Cenega Czech a DOOM 3

Oficiálním českým distributorem DOOMa 3 se stala Cenega Czech. Dnes na svých internetových stránkách se vyjádřila k distribuci hry:

Společnost CENEGA CZECH, přední distributor počítačových a konzolových her v České republice, upozorňuje zákazníky, že je jediným oficiálním dovozcem a distributorem očekávané počítačové hry DOOM 3. Hru celosvětově vydává společnost Activision, s níž CENEGA CZECH podepsala smlouvu o distribuci na území České republiky. CENEGA CZECH hru v České republice vydá v polovině měsíce srpna s lokalizovaným přebalem a manuálem. Hra bude označena poznámkou o distribuci v České republice. Jakákoliv jiná(i anglická verze) hry, která by se objevila v obchodech není naším produktem a jedná se tedy o tzv. šedý dovoz. Na takto dovezené hry nebude CENEGA CZECH poskytovat žádnou záruku ani technickou podporu.

Přesné datum vydání v ČR sice ještě uvedeno nebylo, ale podle věty „CENEGA CZECH hru v České republice vydá v polovině měsíce srpna“ se dá předpokládat, že hra vyjde v ČR kolem 15. srpna.

guest


0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments